Obchodní podmínky

 

1. Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.kocici-svet.cz.

Prodávající: Jaroslav Kosina, Těšice 155, 696 19, Mikulčice, IČO: 65381939

Při Vaší objednávce v našem eshopu současně potvrzujete, že znáte tyto obchodní podmínky a souhlasíte s nimi.

 

2. Předmět kupní smlouvy

Předmětem kupní smlouvy je zboží uvedené ve Vaší objednávce. My se budeme snažit Vám jej dodat co nejdříve a předpokládáme, že jej v pořádku převezmete a zaplatíte cenu uvedenou na faktuře.

 

3. Objednání zboží a uzavření kupní smlouvy

Vaše objednávka je závazná pro Vás i pro nás.

Uveďte prosím pravdivé registrační údaje, především poštovní adresu, na kterou vám máme objednané zboží odeslat.

 

4. Cena a dodací podmínky

Česká republika

Dodání zboží

Vámi objednané zboží odešleme v rozmezí 14 – 20 pracovních dní ode dne objednání. Nábytek vyrábíme podle aktuální poptávky, takže doba odeslání se řídí počtem objednávek.

Doručení

Česká pošta

Zásilky do 30 kg posíláme prostřednictvím České pošty jako balík do ruky.

Doručení se řídí Českou poštou, většinou 2 dny.

Balné je zaúčtováno v ceně výrobku podle jeho velikosti, poštovné se řídí tarify České pošty. Ceny jsou uvedeny včetně dobírky.

Poštovné a balné

Do 5kg

220 Kč

Od 5 do 10 kg

250 Kč

Od 10 do 20kg

290 Kč

Od 20 do 30 kg

320 Kč

Platba

Platbu je možné provézt:

Dobírkou při převzetí zboží

Poplatek za dobírku je již započítán v ceně poštovného nebo dopravného uvedené v těchto obchodních podmínkách.

 

Zboží účtujeme za ceny uvedené v našem eshopu a jsou koncové uvedeny v Kč. Dodávky realizujeme v nejbližším možném termínu podle počtu objednávek, vždy maximálně do 30 pracovních dní.

 

5. Reklamační řád

Poškození způsobené dopravou

Při převzetí balíku vždy zkontrolujte, zda není zjevně poškozen obal dopravou. V případě takového poškození zkontrolujte, jestli je zboží v pořádku. Pokud je zásilka poškozena, informujte nás nejpozději do 2 pracovních dní. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel. U dopravce, který zásilku doručil, musíme reklamovat poškození zboží do 3 dní.

Reklamace výrobku

V případě reklamace zboží nás prosím kontaktujte na našem telefonním čísle, nebo nám napište na e-mail. Popište vaše připomínky, kvůli kterým zboží reklamujete a pokud možno i číslo objednávky.

Budeme chtít předložit fakturu o zaplacení zboží, na vrácení zboží a jeho převzetí se domluvíme osobně.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním.

V případě zjištění neopravitelné výrobní vady vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze.

 

6. Vrácení zboží

Podle § 53, odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb. má spotřebitel právo od kupní smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce do 14 dnů od převzetí plnění. O úmyslu vrátit zboží nás nejprve informujte na našem telefonním čísle nebo pomocí e-mailu. Pokud nakoupené zboží chcete vrátit, zašlete jej zpět na naši adresu. Zboží musí být v původním nepoškozeném obalu, nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.), s originálním dokladem o koupi. Zboží, prosíme, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. Vrácené zásilky nebudou přijaty na dobírku. Možnost vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu se vztahuje i na zboží převzaté osobně, pokud nebylo rozbaleno a předvedeno. Po vrácení zboží na naši adresu vám do pěti pracovních dní vrátíme finanční částku bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (dle vašeho přání).

 

7. Ochrana osobních dat

Provedením objednávky dáváte souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (zák. č.101/2000 Sb.) pro další využití za účelem zásilkového prodeje. My se zavazujeme, že se tímto zákonem budeme řídit a veškeré údaje využijeme pouze pro naše interní potřeby a neposkytneme je žádnému dalšímu subjektu.

Registrací nám dáváte souhlas, abychom vám posílali emailové zprávy s novinkami v našem internetovém obchodě. Pokud nebudete chtít tyto zprávy dostávat, můžete jejich zasílání kdykoli ukončit.

 

8. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné v rozsahu a znění, které je uvedeno na našich webových stránkách v den, kdy odešlete svoji elektronickou objednávku.

Obchodní podmínky máme uvedeny pouze v rozsahu nutném pro splnění zákonných povinností.

Upřednostňujeme osobní přístup a rádi se věnujeme našim zákazníkům individuálně daleko nad rámec těchto obchodních podmínek.